Boekhandel Douwes Den Haag

De ander ben ik

Het antikolonialisme van Victor Segalen (1878-1919)

Mark Blaisse

De ander ben ik

De ander ben ik

Het antikolonialisme van Victor Segalen (1878-1919)

De ander ben ik

 

Flaptekst onder foto: Mark Blaisse is historicus, schrijver en journalist. Hij doet graag onderzoek naar de levens van in Nederland (ten onrechte) minder bekende genieën. Dat resulteerde onder meer in Het orakel van Napels.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 25,00


Beschrijving De ander ben ik

Flaptekst onder foto:

Mark Blaisse is historicus, schrijver en journalist. Hij doet graag onderzoek naar de levens van in Nederland (ten onrechte) minder bekende genieën. Dat resulteerde onder meer in Het orakel van Napels. De alternatieve waarheid van Giambattista Vico (1668-1744) (2018) en Tussen de ruïnes. Ibn Khaldûn (1332-1406), historicus, adviseur, opportunist (2021.)
Ook Victor Segalen behoort tot de groep ondergesneeuwde, maar uitzonderlijk originele denkers die het aandurfden tegen de stroom in te zwemmen. Ook hij was zijn tijd ver vooruit en werd niet altijd goed begrepen. Daar komt met dit boek verandering in. Het antikolonialisme en antiracisme waarover Segalen zich opwindt is, ruim honderd jaar na zijn dood, actueler dan ooit.


ISBN
9789492734303
Pagina's
250
Verschenen
Rubriek
Biografieën literaire auteurs
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Starfish Books