Boekhandel Douwes Den Haag

Verlichting en andere dwalingen

Verlichting en andere dwalingen

Karl Renz

Verlichting en andere dwalingen

Verlichting en andere dwalingen

Verlichting en andere dwalingen

Verlichting en andere dwalingen

 

'Je bent dat wat voorafgaat aan iedere vorm van vrede of conflict, dat wat voorafgaat aan ieder gevoel, waarneming of concept. Dit verschijnt en verdwijnt allemaal in jou. Verlangen en zoeken maken ook deel uit van deze verschijnselen.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 27,99


Beschrijving Verlichting en andere dwalingen

'Je bent dat wat voorafgaat aan iedere vorm van vrede of conflict, dat wat voorafgaat aan ieder gevoel, waarneming of concept. Dit verschijnt en verdwijnt allemaal in jou. Verlangen en zoeken maken ook deel uit van deze verschijnselen. Je hebt niet de vervulling nodig van wat je ook moge zoeken, om te zijn wat je al bent. Daarvoor hoeft niets te komen of te gaan. Je bent de vervulling zelf.'

De auteur heeft in de non-duale traditie nooit een persoonlijke leraar gehad, maar zijn benaderingswijze is sterk verwant aan die van leraren als Ramana Maharshi en Nisargadatta Maharaj. Ook hij laat vragenstellers geen enkele ruimte voor het ontwikkelen van concepten, maar ontmantelt deze meteen – kort en krachtig maar tegelijk met veel humor.


ISBN
9789492995568
Pagina's
240
Verschenen
Rubriek
Spiritualiteit
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Samsara

Spiritualiteit