Boekhandel Douwes Den Haag

Nu en niets anders

Een gesprek over het leven

Darryl Bailey & Hester van Toorenburg

Nu en niets anders

Nu en niets anders

Een gesprek over het leven

Nu en niets anders

 

Hoe we over het leven denken komt vaak niet overeen met onze werkelijke ervaring, en de verwarring die dat met zich meebrengt kan bij velen van ons mentale en emotionele conflicten veroorzaken. Die verwarring kan ongedaan gemaakt worden door onze werkelijke ervaring rechtstreeks te onderzoeken.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 28,99


Beschrijving Nu en niets anders

Hoe we over het leven denken komt vaak niet overeen met onze werkelijke ervaring, en de verwarring die dat met zich meebrengt kan bij velen van ons mentale en emotionele conflicten veroorzaken. Die verwarring kan ongedaan gemaakt worden door onze werkelijke ervaring rechtstreeks te onderzoeken. Er zijn een paar simpele vragen die we onszelf kunnen stellen en die ons op weg kunnen helpen.

In dit boek bespreekt de auteur op diepgravende wijze de levensvragen die voor iedereen herkenbaar zijn. Geworteld in de traditie van mindfulness en het boeddhisme, baseert Darryl Bailey zich uitsluitend op zijn eigen rechtstreekse ervaring. Waar de meesten van ons een dualistische wereld vol tegenstellingen en individuen zien, ziet Bailey slechts een ondeelbare onophoudelijke beweging.


ISBN
9789492995698
Pagina's
96
Verschenen
Rubriek
Spiritualiteit
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Samsara Uitgeverij b.v.

Spiritualiteit