Boekhandel Douwes Den Haag

De moord op Commendatore- Deel 2

Metaforen verschuiven

Haruki Murakami

De moord op Commendatore- Deel 2

De moord op Commendatore- Deel 2

Metaforen verschuiven

De moord op Commendatore- Deel 2

 

In het huis van schilder Amada ontdekt een portretschilder geheimen: een mysterieuze bel, een schilderij en een verdwenen meisje. Hij duikt in Amadas verleden om de puzzel op te lossen.



Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 17,50


Beschrijving De moord op Commendatore- Deel 2

Een portretschilder had gehoopt tot rust te komen en zijn inspiratie terug te vinden in het huis van de beroemde schilder Tomohiko Amada. Maar in plaats daarvan is hij een wereld vol raadselen in gezogen. Het geluid van een bel houdt hem ’s nachts wakker, er gaat een mysterieuze kracht uit van een holte in het bos, voorwerpen in het huis worden door een onzichtbare hand verplaatst. Het schilderij ‘De moord op Commendatore’ lijkt de sleutel te bevatten. Maar eerst moet de portretschilder meer over de schepper Amada te weten komen. Wat speelde zich precies af in diens studentenjaren in Wenen, eind jaren dertig?
Ondertussen boekt de verteller eindelijk weer eens vooruitgang aan een portret, ditmaal van een dertienjarig meisje. Totdat zij spoorloos verdwijnt, en hij de opdracht krijgt om haar te redden.


ISBN
9789025454531
Pagina's
536
Verschenen
Rubriek
Vertaalde literaire roman, novelle
Druk
4
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Atlas Contact

Vertaalde literaire roman, novelle