Boekhandel Douwes Den Haag

Overleven na 7 oktober

Tien gesprekken

Delphine Horvilleur

Overleven na 7 oktober

Overleven na 7 oktober

Tien gesprekken

Overleven na 7 oktober

E-book

 

Na het bloedbad dat Hamas in Israël aanrichtte op 7 oktober 2023 leek de wereld van Delphine Horvilleur, zoals die van vele anderen, te zijn ingestort. In verdoofde toestand schreef zij deze verhandeling die haar bij wijze van zelfanalyse terugbrengt naar de fundamenten van het bestaan.


Direct te downloaden

€ 10,99


Beschrijving Overleven na 7 oktober

Na het bloedbad dat Hamas in Israël aanrichtte op 7 oktober 2023 leek de wereld van Delphine Horvilleur, zoals die van vele anderen, te zijn ingestort. In verdoofde toestand schreef zij deze verhandeling die haar bij wijze van zelfanalyse terugbrengt naar de fundamenten van het bestaan. De tekst bestaat uit tien gesprekken – sommige waarachtig, sommige denkbeeldig: over haar pijn, haar grootouders, de Joodse paranoia, antiracisten, haar kinderen, Israël en de Messias. Dit boek is een schijnsel in de nacht voor al diegenen die weigeren zich te laten ontmenselijken door haat.

In deze Nederlandse uitgave is ook de preek opgenomen waarin Horvillleur, kort voor 7 oktober 2023, vanuit de traditionele Joodse wijsheid kritiek uitoefende op het beleid van de Israëlische overheid jegens de Palestijnen.



ISBN
9789029553698
Pagina's
100
Verschenen
Rubriek
Literaire non-fictie
Druk
2
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
De Arbeiderspers

Literaire non-fictie