Boekhandel Douwes Den Haag

Splinters van genade

Sharon Garlough Brown

Splinters van genade

Splinters van genade

Splinters van genade

Nieuw

 

Volg de personages in dit boek in hun zoektocht naar de betekenis van Jezus’ kruisdood en vind onderweg troost en bezinning.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 17,99


Beschrijving Splinters van genade

In ‘Splinters van genade’, het vervolg op ‘Scherven van licht’, neemt Sharon Garlough Brown je mee op reis naar het kruis. Katherine Rhodes, directrice van het New Hope-retraitecentrum, kijkt machteloos toe hoe haar achternichtje Wren worstelt met gevoelens van depressie. Door middel van brieven reflecteert ze op de betekenis van Christus’ kruisdood en deelt ze haar eigen zoektocht naar hoop te midden van lijden.

Met Katherine als haar metgezel doet Wren kleine stapjes op weg naar herstel. Ze neemt zich voor Jezus’ kruisweg in schilderijen te vangen. Tijdens het schilderen ervaart ze een diepe verbondenheid met de Man van Smarten, die als geen ander rouw en lijden kent. Intussen nodigen Katherines woorden en Wrens schilderijen uit om ook zelf te reflecteren op je eigen wandel met God.


ISBN
9789029739344
Pagina's
160
Verschenen
Rubriek
Vertaalde literaire roman, novelle
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
KokBoekencentrum Fictie

Vertaalde literaire roman, novelle