Boekhandel Douwes Den Haag

Nederlanders groeten niet

Een boek over Curaçao

Anton Stolwijk

Nederlanders groeten niet

Nederlanders groeten niet

Een boek over Curaçao

Nederlanders groeten niet

Nieuw

 

**Een ontroerend en hilarisch verhaal over de impact van het verleden op het heden** Schrijver Anton Stolwijk onderneemt een ongewone reis naar Curaçao, gedreven door de ambitie om een boek te schrijven over de koloniale geschiedenis van het eiland.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 22,99

Ophalen: Nu 2 op voorraad in de winkel
Leverbaar


Beschrijving Nederlanders groeten niet

**Een ontroerend en hilarisch verhaal over de impact van het verleden op het heden**

Schrijver Anton Stolwijk onderneemt een ongewone reis naar Curaçao, gedreven door de ambitie om een boek te schrijven over de koloniale geschiedenis van het eiland. Wat begint als een goedbedoeld avontuur, verandert al snel in een confronterende ontdekkingstocht die de nodige vragen oproept. Met een combinatie van humor en ernst onthult Stolwijk hoe de schaduw van het verleden nog steeds invloed heeft op de hedendaagse realiteit.

**Over *Atjeh*:**
“Stolwijk verweeft hedendaagse stemmen en gearchiveerd verleden tot een meeslepend verhaal.” •••• *NRC*

“*Atjeh* is een voorbeeldige mix van reisverslag en geschiedenis.” – **** *de Volkskrant*

Laat je meeslepen door dit pijnlijk, maar tegelijkertijd tragikomische verhaal dat je aan het denken zet over de erfenis van kolonialisme. Ontdek de diepgang van Stolwijks schrijfstijl en zijn unieke kijk op de wereld. Dit boek is verkrijgbaar bij Boekhandel Douwes.


ISBN
9789044548501
Pagina's
352
Verschenen
Rubriek
Literaire non-fictie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
De Geus

Literaire non-fictie