Boekhandel Douwes Den Haag

De engel van München

Fabiano Massimi

De engel van München

De engel van München

De engel van München

 

In de thriller De engel van München van Fabiano Massimi gaat Siegfried Sauer op onderzoek uit als Hitlers nichtje dood gevonden wordt. Voor de lezers van Philip Kerr, Ken Follett en Robert Harris.



In herdruk

€ 12,99

Bezorgen: Zodra weer op voorraad


Beschrijving De engel van München

De engel van München, het eerste deel in de serie van Fabiano Massimi met rechercheur Siegfried Sauer in de hoofdrol, is een verbijsterende literaire thriller rondom historische personages en een waargebeurde zaak die de loop van de geschiedenis had kunnen veranderen.



Het is 1931 en in het appartement van Adolf Hitler – de rijzende ster van de nazipartij – wordt Geli Raubel dood gevonden. Zij is niet alleen Hitlers nichtje, maar ook zijn minnares en hoewel alles wijst op zelfmoord, zijn er een heleboel mensen die een goede reden hebben om haar te willen vermoorden.



De eigenzinnige rechercheur en ex-nazi Siegfried Sauer wordt opgeroepen om de zaak te onderzoeken. Hij ontdekt al snel dat deze zaak veel ingewikkelder is dan hij dacht, zeker als er meer doden vallen en getuigen elkaar tegenspreken. En waar is de gouden swastika die Geli altijd om haar hals droeg...



‘Een van de beste thrillers van het jaar.’ – El País



De engel van München is veel meer dan een spannend misdaadverhaal. Dit is geschiedenis.’ – Knack Focus


ISBN
9789401616546
Verschenen
NUR
305
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.

Literaire thriller