Boekhandel Douwes Den Haag

Good night, Charlie

Good night, Charlie

Patrick Conrad

Good night, Charlie

Good night, Charlie

Good night, Charlie

Good night, Charlie

 

Stephen Vondels bezoekt de rouwkapel waar koning Boudewijn, zijn peter, ligt opgebaard. Hij hoopt inspiratie op te doen voor een nieuwe roman. Een writer's block houdt hem immers van de pen. Met zijn cafévrienden Stijve Staf en Herman Dobbelaere bedenkt Stephen, na zijn werk als projectionist in Cinema Tivoli, uiteindelijk een nieuw plot.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 10,00


Beschrijving Good night, Charlie

Stephen Vondels bezoekt de rouwkapel waar koning Boudewijn, zijn peter, ligt opgebaard. Hij hoopt inspiratie op te doen voor een nieuwe roman. Een writer's block houdt hem immers van de pen. Met zijn cafévrienden Stijve Staf en Herman Dobbelaere bedenkt Stephen, na zijn werk als projectionist in Cinema Tivoli, uiteindelijk een nieuw plot. De verslindend mooie Natascha zal daarin een perfide rol spelen doordat ze – bij toeval of gewild? – zijn levenspad kruist op het terras van de Monico Meir en hem meetroont naar de Jodenstraat.

Wie is die femme fatale die Stephens liefde voor Rosse Magda welhaast doet vergeten? Heeft zij de levens van Tijger Lilly, Stijve Staf en Meester Lasters op haar geweten? En wordt Stephen het volgende, ultieme slachtoffer?


Patrick Conrad is schrijver, dichter, plastisch kunstenaar en filmmaker. Hij won zowel de Hercule Poirotprijs als De Diamanten Kogel.

Over Diep in december (2018):

‘De meest verwerpelijke en meest te koesteren thriller die de laatste jaren verschenen is.’ – Knack

‘Een hoogtepunt in Conrads oeuvre en in de Vlaamse misdaadliteratuur.’ – De Standaard


ISBN
9789460017742
Pagina's
288
Verschenen
Rubriek
Literaire thriller
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Pelckmans uitgevers

Literaire thriller