Selectiegesprekken eindigen vaak in beslissingen op gevoel. Kandidaten zeggen wat ze denken dat je wilt horen, interviewers stellen vragen zonder duidelijke richting. Veel gesprekken voelen goed, maar leiden tot twijfel achteraf.
Dit studieboek richt zich op het examen Personeel, Organisatie en Communicatie niveau 3 van de opleiding Medewerker Human Resources van de Associatie voor Examinering. Dit studieboek is gebaseerd op de wet- en regelgeving per 1 januari 2026.
Dit studieboek richt zich op het examen PDL Personeel Organisatie & Communicatie niveau 4 van de Associatie voor Examinering. Het is gebaseerd op de wet- en regelgeving per 1 januari 2026. Het boek kenmerkt zich door helder taalgebruik.