Boekhandel Douwes Den Haag

Eregalerij van de Nederlandse fotografie

Birgit Donker & Loes van Harrevelt & Frits Gierstberg

Eregalerij van de Nederlandse fotografie

Eregalerij van de Nederlandse fotografie

Eregalerij van de Nederlandse fotografie

 

De bijna honderd foto’s in dit boek vertellen samen het verhaal van 180 jaar fotografie uit Nederland.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 30,00


Beschrijving Eregalerij van de Nederlandse fotografie

De bijna honderd foto’s in dit boek vormen een Eregalerij. Ze zijn elk meer dan bijzonder op hun eigen manier, hebben voluit artistieke en maatschappelijke kwaliteiten, en ze vertellen samen het verhaal van 180 jaar fotografie uit Nederland.

'De Eregalerij van de Nederlandse fotografie' is een lofzang op de fotografie in Nederland en op de vele fotografen, die door hun innovatief inzicht dit medium hebben gemaakt tot wat ze nu is. De foto’s vertellen even zo veel verhalen, laten zien dat er vele verschillende perspec­tieven zijn. Van de daguerreotypieën uit de negentiende eeuw tot en met het eigentijdse werk van Rineke Dijkstra en Dustin Thierry.

In de Eregalerij is één lege plek, die symbool staat voor de foto die niet is gekozen óf niet is opgemerkt, dan wel niet bekend was of (nog) niet werd gewaardeerd. De Eregalerij nodigt je op deze manier uit om deel te nemen aan het gesprek over welke foto’s voor de toekomst moeten worden bewaard.


ISBN
9789462263970
Pagina's
248
Verschenen
Rubriek
Fotoboeken
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Lecturis