Boekhandel Douwes Den Haag

Kelderkinderen

Kristien Dieltiens

Kelderkinderen

Kelderkinderen

Kelderkinderen

 

Op pinkstermaandag 1828 toonde Kaspar Hauser zich voor het eerst aan de wereld, op een willekeurig plein in het Duitse Neurenberg. De vondeling die zijn eerste levensjaren in een kelder doorbracht, die woorden noch herinneringen bezat, blijft na bijna twee eeuwen nog even raadselachtig.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 24,99


Beschrijving Kelderkinderen

Op pinkstermaandag 1828 toonde Kaspar Hauser zich voor het eerst aan de wereld, op een willekeurig plein in het Duitse Neurenberg. De vondeling die zijn eerste levensjaren in een kelder doorbracht, die woorden noch herinneringen bezat, blijft na bijna twee eeuwen nog even raadselachtig. Waarom werd hij opgesloten? Welke geheimen droeg de knaap met zich mee?
Op basis van dat verbluffende historische verhaal schreef Kristien Dieltiens een meeslepende psychologische roman die je vastgrijpt tot de laatste pagina en achterlaat met een onuitwisbare indruk van menselijke veerkracht. Een moderne klassieker die iedere liefhebber van historische fictie gelezen zou moeten hebben.


ISBN
9789464778199
Pagina's
384
Verschenen
Rubriek
Romans
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Borgerhoff & Lamberigts

Romans