Boekhandel Douwes Den Haag

Van assisen tot vrijspraak

Justitie in 15 verhalen en 60 vragen

Helen Goedgebeur & Caroline Van den Berghe

Van assisen tot vrijspraak

Van assisen tot vrijspraak

Justitie in 15 verhalen en 60 vragen

Van assisen tot vrijspraak

Nieuw

 

Mogen advocaten liegen? Kan de politie ons onder hypnose verhoren? Kan ik in een assisenjury terechtkomen? Waarom kan een cold case ooit verjaren? Is er nog DNA terug te vinden op botresten van tientallen jaren oud?


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 24,50


Beschrijving Van assisen tot vrijspraak

Mogen advocaten liegen? Kan de politie ons onder hypnose verhoren? Kan ik in een assisenjury terechtkomen? Waarom kan een cold case ooit verjaren? Is er nog DNA terug te vinden op botresten van tientallen jaren oud? Justitiejournalisten Caroline Van den Berghe en Helen Goedgebeur zoeken naar antwoorden op deze en andere veelgestelde vragen over het werk van politie en justitie.



In dit boek blikken ze terug op 15 opmerkelijke rechtszaken. Ze nemen je mee achter de schermen van hun werk en dat van de speurders.



Caroline Van den Berghe is justitieanalist bij VRT NWS en won verschillende prijzen voor de Panorama-reportage De gestoorde procedure, over de dood van Jonathan Jacob in een politiecel.



Helen Goedgebeur is justitie-expert bij VRT NWS. Naast haar werk voor het VRT NWS journaal was ze ook presentator van De zevende dag en host ze nu de podcast Onder ons: crimi.


ISBN
9789465303796
Pagina's
250
Verschenen
Rubriek
Mens en Maatschappij
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Pelckmans Uitgevers

Mens en Maatschappij