De eerste vrouw van Susan Smit is een meeslepende historische roman, gebaseerd op waargebeurde feiten, over operaster Geraldine Farrar en acteur Lou Tellegen. Tegen de achtergrond van de Eerste Wereldoorlog, de opkomst van de film en de vrouwenemancipatie vertelt Susan Smit een onvergetelijk verhaal over liefde, ambitie en vrouwelijke kracht.
Tijgerstrepen is een indringend verhaal over familie, vriendschap en de destructieve gevolgen van grensoverschrijdend gedrag. Een roman die laat zien hoe een enkel moment alles kan veranderen - en hoe moeilijk het is om daarna verder te leven.
Ossenkop van Manik Sarkar is een beeldende literaire roman over ambitie, vakmanschap, succes en menselijke tekortkomingen. Wanneer de jonge slager Rensing zijn dromen wil verwezenlijken, ontdekt hij dat talent alleen niet genoeg is om succesvol te worden.