Michael Tedja
Michael Tedja
Nog te verschijnen
Bezorgen: Zodra beschikbaar
In een appartement in Antwerpen, op de vijfde verdieping, woont een prille zeventiger. Hij houdt van jazz, van lezen, van denken en kijken. En daar dan over schrijven. Zijn naam is Josse De Pauw, en al vijf jaar denkt hij twaalf keer per jaar na op papier voor de Standaard der Letteren.
De tragedie ligt aan de basis van de westerse literatuur. Ze is ontstaan in Griekenland, in dezelfde periode als de filosofie en de democratie. Volgens Tom Lanoye is dat geen toeval. Voor hem gaat theater over dilemmas.
Vanaf de vroegste tijden proberen mensen te begrijpen hoe hun wereld in elkaar steekt. Ze ervaren de werkelijkheid in het verloop van de tijd, in de afwisseling van dag en nacht, in de opeenvolging van de seizoenen.