Boekhandel Douwes Den Haag

Kintsugi

Lucas Hirsch

Kintsugi

Kintsugi

Kintsugi

 

In het aangrijpende boek Kintsugi neemt dichter Lucas Hirsch je mee op een emotionele reis naar heling en acceptatie, na een periode van intense rouw en verdriet. Hij confronteert zijn demonen opnieuw, terwijl hij reflecteert op de schaduw van het verleden, waaronder de Holocaust die zijn familie heeft getekend en de tragische dood van zijn beste vriend.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 19,99


Beschrijving Kintsugi

In het aangrijpende boek Kintsugi neemt dichter Lucas Hirsch je mee op een emotionele reis naar heling en acceptatie, na een periode van intense rouw en verdriet. Hij confronteert zijn demonen opnieuw, terwijl hij reflecteert op de schaduw van het verleden, waaronder de Holocaust die zijn familie heeft getekend en de tragische dood van zijn beste vriend. Is het kwaad werkelijk? Wat kunnen we tegenover de verschrikkingen van het leven plaatsen? En is er na zoveel verlies nog ruimte voor leven?

De woorden van zijn grootvader, die vijf concentratiekampen overleefde, weerklinken door het boek: ‘Ik heb nooit om dit leven gevraagd, maar ik ben er wel dankbaar voor...’ Deze krachtige uitspraak vormt de ruggengraat van de gedichten in Kintsugi, waarin Hirsch de schoonheid van kwetsbaarheid en de kracht van hernieuwde hoop verkent. Een must-read voor iedereen die op zoek is naar inspiratie en inzicht in de complexiteit van leven en verlies. Ontdek dit unieke werk bij Boekhandel Douwes en laat je raken door de poëtische diepgang van Hirschs woorden.


ISBN
9789029547840
Pagina's
64
Verschenen
Rubriek
Poëzie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
De Arbeiderspers

Poëzie