Boekhandel Douwes Den Haag

Stervelingen

met portretten van Stephan van Fleteren

Fokke Obbema

Stervelingen

Stervelingen

met portretten van Stephan van Fleteren

Stervelingen

 

Een rijk boek vol levenswijsheid van meesterinterviewer Fokke Obbema. Wat is de essentie van het leven, in het licht van onze sterfelijkheid?


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 27,99

Ophalen: Nu 1 op voorraad in de winkel
Leverbaar


Beschrijving Stervelingen

Wat is de essentie van het leven, in het licht van onze sterfelijkheid? Om die vraag te beantwoorden voerde Fokke Obbema ruim veertig gesprekken met personen die geconfronteerd werden of worden met de dood, of die beroepsmatig veel met de dood te maken hebben – een patholoog-anatoom en tevens filosoof, een terminaal zieke twintiger, een bijna honderdjarige milieuactiviste, een advocaat met een bijna-doodervaring, een hospicemedewerker, een psychologe die de wacht is aangezegd, kortom: stervelingen.
De gesprekken gaan over wat het betekent om mens te zijn: over lijden en leven, over vechten en veerkracht, over angst en aanvaarding, over opgedane inzichten en levenswijsheden. Na zijn bestsellers De zin van het leven en Een zinvol leven is Fokke Obbema nu terug met een rijk boek vol levenswijsheid dat het leven beschouwt door over de dood te spreken.


ISBN
9789045048925
Pagina's
400
Verschenen
NUR
740
Druk
1
Uitvoering
Paperback / softback
Taal
Nederlands
Uitgever
Atlas Contact

Mens en Maatschappij