Boekhandel Douwes Den Haag

Etienne Davignon

Mijn drie levens

Maroun Labaki & Etienne Davignon

Etienne Davignon

Etienne Davignon

Mijn drie levens

Etienne Davignon

E-book

 

Dit boek beschrijft niet mijn leven, maar mijn herinneringen. Herinneringen aan gebeurtenissen waarvan ik getuige ben geweest in de loop van mijn drie levens: in de diplomatie, bij de Europese Commissie en later in het zakenleven.


Direct te downloaden

€ 13,99


Beschrijving Etienne Davignon

Dit boek beschrijft niet mijn leven, maar mijn herinneringen. Herinneringen aan gebeurtenissen waarvan ik getuige ben geweest in de loop van mijn drie levens: in de diplomatie, bij de Europese Commissie en later in het zakenleven. Elke keer heb ik het geluk gehad dat ik een beroep dat ik graag uitoefende, kon inruilen voor een ander beroep dat ik ook graag zou gaan doen. En de banden tussen die werelden zijn nooit volledig verbroken. Toen ik jong was, was ik geïnteresseerd in duizend dingen. Nu ik 86 ben, heb ik nog steeds geen enkele specialisatie... maar ik heb wel kennis van nogal wat zaken.

Mijn herinneringen gaan terug naar Göring, de bouwers van Zwitserse chalets, de benedictijnen van Maredsous, Spaak, koning Boudewijn, Lumumba, Brezjnev, Thatcher, de vakbondsmensen van de Waalse staalindustrie, De Benedetti, Mestrallet, koning Filip, enzovoort.

Dit is geen geschiedenisboek, dit is een boek vol verhalen.

- Etienne Davignon


ISBN
9789401462235
Pagina's
280
Verschenen
Rubriek
Mens en Maatschappij
Druk
1
Uitvoering
E-book
Taal
Nederlands
Uitgever
Lannoo

Mens en Maatschappij