Boekhandel Douwes Den Haag

Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis

en andere stukjes om te lezen

Hans Vervoort

Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis

Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis

en andere stukjes om te lezen

Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis

 

Hans Vervoort (Magelang, 1939) werd lid van Facebook toen hij iets moest opzoeken op de Facebook-pagina van zijn uitgever Nijgh&Van Ditmar. Na enige tijd begon hij vriendschapsverzoeken te krijgen en accepteerde die beleefdheidshalve.


Leverbaar

€ 18,46

Levertijd: 2 tot 4 werkdagen


Beschrijving Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis

Hans Vervoort (Magelang, 1939) werd lid van Facebook toen hij iets moest opzoeken op de Facebook-pagina van zijn uitgever Nijgh&Van Ditmar. Na enige tijd begon hij vriendschapsverzoeken te krijgen en accepteerde die beleefdheidshalve. Toen hij ruim 200 'vrienden' had begon het schrijversgeweten te knagen: moest hij niet af en toe iets op zijn Facebook-pagina zetten? En zo ontstond de Encyclopedie van op het nippertje geredde kennis. Wetenswaardigheden, gebeurtenissen en anekdotes die hij nog in de stoffige hoekjes van zijn geheugen kon vinden, maar waarvan hij vreest dat ze met hem zullen verdwijnen. Ter gelegenheid van zijn 75ste verjaardag zijn deze stukjes gebundeld, samen met een serie andere gedachten en herinneringen die hem op zijn Facebook-pagina ontvielen.
Hans Vervoort schreef romans, verhalenbundels, en reisboeken waarvan er vele op zijn website www.hansvervoort.nl gratis gedownload kunnen worden. Zijn meest recente publicatie is Weg uit Indië (Conserve, 2012).
'Vervoort schrijft realistisch proza, overigens van een heel verfijnde en zuinige soort, met veel speelsheid en lichte ironie. Hij kan als weinig Nederlanders een dialoog schrijven.' Kees Fens in de Volkskrant


ISBN
9789402117240
Pagina's
143
Verschenen
Rubriek
Literaire fictie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Literaire fictie