Boekhandel Douwes Den Haag

Sonnetten

Het water rimpelt over duizend dingen -

Eelco van der Waals

Sonnetten

Sonnetten

Het water rimpelt over duizend dingen -

Sonnetten

 

Eelco van der Waals (Amsterdam, 1956) is opgegroeid met poëzie en schrijft gedichten vanaf zijn elfde jaar. Naast zijn werk als uitgever en redacteur, en als stenograaf bij Eerste en Tweede Kamer, was hij secretaris van de Hofvijver Poëzieprijs en de Haagse Poëzieroute.



Printing on Demand

€ 12,50

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving Sonnetten

Eelco van der Waals (Amsterdam, 1956) is opgegroeid met poëzie en schrijft gedichten vanaf zijn elfde jaar. Naast zijn werk als uitgever en redacteur, en als stenograaf bij Eerste en Tweede Kamer, was hij secretaris van de Hofvijver Poëzieprijs en de Haagse Poëzieroute. Hij is werkend lid van de afdeling Letteren van de Haagse Kunstkring.

De sonnetten in deze bundel verschenen eerder in Retirade, werden geschreven rond zijn geboortehuis en in het kader van Allerzielen voor Dichter bij de dood. Daarnaast zijn hier enkele losse sonnetten opgenomen.


ISBN
9789464487138
Pagina's
30
Verschenen
Rubriek
Poëzie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Poëzie